Candy Zuma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Najsmaczniejsza wersja gry Zuma, szczególnie dla miłośników słodyczy. Więc ta gra będzie odpowiednia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Bo kto nie lubi różnych słodyczy, cukierków, ciastek, ciast i lizaków? Dlatego nasi programiści z przyjemnością przedstawiają tę niesamowitą grę za darmo i online!

Na boisku zobaczysz cukierki, które będą poruszać się po boisku jak zwykłe kulki. Będziesz musiał pokonać cukierki tego samego koloru, które będą miały 3 lub więcej. Bądź szybki i zręczny! Jeśli nie uda ci się zniszczyć wszystkich cukierków, zanim serpentynowa linia osiągnie czarny wir, twoja gra jest zakończona! Zbieraj różne dodatki i bonusy, które są ukryte wśród przychodzących słodyczy.

Candy Zuma będzie cudowna dla dzieci, ponieważ oprócz kolorowego obrazka gra ma również bardzo uroczą muzykę. Możesz więc zabrać ze sobą swoje dziecko i spędzić razem wspaniałą rozrywkę grając w tak fajną i logiczną grę. I nie zapomnij przynieść słodyczy i postawić je blisko siebie, bo na pewno zdecydujesz się zjeść coś smacznego!

Nowe gry Zuma