Zuma HTML5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Ta super nowa wersja gry Zuma czeka na Ciebie na naszej stronie, która jest całkowicie darmowa i nie wymaga rejestracji! Tę grę można nazwać prawdziwym klonem słynnej gry logicznej Zuma, ale Zuma HTML5 jest bardziej interesująca i ma jaśniejszy obraz. Wystarczy zestrzelić specjalną rakietą kolorowe kulki z boiska i nie dopuścić do ich dostania się do kąpieli!

W tej grze będziesz miał możliwość zdobycia dodatkowych punktów bonusowych, jeśli dojdziesz do dodatkowych miejsc, które będą na Twoim ekranie. Możesz także kliknąć armatę, aby zmienić kolor kuli, która wleci do węża z dużej liczby piłek. Ta gra naprawdę pozwala ci się zrelaksować i odprężyć w wolnym czasie, podczas gdy nie tylko zagrasz w jakąś grę, ale spędzisz go z pożytkiem. Ponieważ ta gra jest dobrą łamigłówką, która rozwija myślenie i szybkość reakcji.

Krótko mówiąc, zagraj tak szybko, jak to możliwe, ponieważ wąż piłek porusza się bardzo szybko. Powodzenia! Szybciej naciśnij przycisk „Start” i zacznij grać w darmową grę online Zuma na naszej stronie internetowej.

Nowe gry Zuma