Zuma Deluxe 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Zuma Deluxe 2 to najbardziej znana i popularna wersja gry online. Klasyczna Zuma na zawsze pozostanie ulubieńcem wielu graczy. Piękna grafika, wiele ekscytujących poziomów oraz prosty i nieskomplikowany system bonusów.

Gra Zuma Deluxe 2 rozpoczyna się niezwykłą muzyką i na magicznej łące, na której siedzi żaba, trzymając w ustach drogocenne kamienie. Twoim zadaniem będzie rzucanie tymi kamieniami w inne kamienie, które będą węża w poprzek twojego pola gry. Na końcu drogi znajduje się czaszka. Musisz tego unikać. Postaraj się zniszczyć całą linię, zanim dojdziesz do ostatniego punktu. Jeśli ci się nie uda, możesz zacząć od nowa, ale najlepiej włożyć wysiłek i ukończyć zadanie za pierwszym razem.

Kliknij stronę, aby otworzyć Zuma Deluxe na pełnym ekranie. W takim przypadku grafika będzie znacznie przyjemniejsza! Wszystko zależy od tego, jak szybko myślisz i celnie strzelasz. Warto zaznaczyć, że każdy błąd komplikuje poziom. Pośpiech może być niebezpiecznym wrogiem, ale musisz działać szybko. Ciesz się klasyką gatunku!

Zobaczmy, kto wygrywa: ty czy gra. Przejdź poziom po poziomie, który będzie 13, i zostań zwycięzcą tej wspaniałej gry.

Nowe gry Zuma Popularne gry Zuma Zuma 2021