Zuma Bubble Shooter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Gra zaprojektowana specjalnie dla początkujących. W końcu, jeśli chcesz po prostu zapoznać się ze światem Zuma, możesz to zrobić na tej platformie internetowej, gdzie możesz przejść szkolenie, zanim zanurzysz się w cudownym świecie Zuma Bubble Shooter. Cóż, jeśli już znasz grę, szybko zacznij znajdować biżuterię w tym pirackim świecie.

Niech wszystkie te wartości będą wirtualne, ale każdy może sprawdzić własną cierpliwość i wytrwałość. Piracka Zuma oferuje jasny design, liczne przygody, kilka poziomów, na których po drodze spotykają się nie tylko niebezpieczne wody, ale także tajemnicze morskie potwory.

Podstawa gry jest typowa dla wszystkich piłek. Musisz ostrożnie strzelać do grup kulek tego samego koloru. Im większa jest ta grupa; tym więcej punktów możesz zdobyć. Gra przynosi prawdziwą satysfakcję, jakbyś faktycznie przechodził poszukiwanie prawdziwych skarbów. Ponadto nie musisz pobierać gry, jest ona zawsze dostępna na naszej stronie. Możesz go używać nie tylko z komputera, ale także ze smartfona czy tabletu.

Nowe gry Zuma