Zuma Sparkle 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Gra Zuma Sparkle 2 jest pełna magicznej tajemnicy. Od początku otrzymasz krótkie informacje o tym, jak w nim grać, jeśli jesteś nowy w tej serii gier Zuma. Dlatego jeśli zdecydujesz się zagrać w grę Zuma po raz pierwszy, możesz bezpiecznie wcisnąć przycisk Start, ponieważ gra będzie łatwa, jeśli najpierw przeczytasz zasady.

Twoim głównym zadaniem będzie dopasowanie 3 lub więcej kolorowych kul. Będziesz mieć również bonusy na każdym szczęśliwym poziomie. Gra zostanie uznana za zakończoną, jeśli na Twoim polu gry nie ma kolorowych kul i żadna z nich nie znajduje się w dołku.

Pozornie prostej, ale niesamowicie dokładnej rozgrywce towarzyszą jasne, wspaniałe efekty wizualne z tymi samymi przyjemnymi efektami, piosenka jest na początku przyjemna, ale powtarzalna jak wiele innych zagadek. Dlatego jeśli lubisz zwykłą grę Zuma, ta gra Zuma Sparkle 2 wyda ci się jeszcze przyjemniejsza.

Jeśli nadal zastanawiasz się, w którą grę zagrać: w zwykłej Zumie czy w tej, uwierz nam, jeśli wybierzesz tę grę, nigdy tego nie pożałujesz. Wtedy jest to doskonała i jasna układanka, a każdy użytkownik, nawet początkujący, będzie mile zaskoczony.

Nowe gry Zuma