Zuma Atlantis 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Czy naprawdę jesteś tym bohaterem, który będzie mógł odgadnąć historię starożytnej wyspy, zapomnianej wiele lat temu, a która nazywa się Atlantyda? Jeśli tak, to wciągająca gra logiczna Zuma czeka na Ciebie. W tej wersji gry wiele pięknych i niesamowitych poziomów, z wieloma bonusami i trudnymi łamigłówkami.

Gra Zuma Atlantis 2 jest przeznaczona dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. W tej wersji Zuma Atlantis spotkasz Craigena Barbarzyńcę, który ma wiele rzeczy do zrobienia, wiele przygód. Ta gra została stworzona dla prawdziwych graczy, którzy są zmęczeni zwykłymi grami Zuma i chcą prawdziwych przygód. Możesz otworzyć grę na pełnym ekranie, więc dzięki tej okazji będziesz mógł jeszcze szybciej zanurzyć się w niesamowity świat zagadek i niesamowitych przygód.

Zasady gry Zuma Atlantic są dość proste, podobnie jak w innych grach umysłowych, wystarczy strzelić piłką w przechodzącego węża w kolorowe kulki i sprawić, by były to 3 (i więcej) te same kolory piłek. Ponieważ jeśli strzelisz kulkami w jednym kolorze w innych kolorach, wąż nie zmniejszy się, co oznacza, że ​​będzie się zwiększał, a przejście gry będzie tylko bardziej skomplikowane. Jak tylko pierwsza piłka wpadnie do dołka na boisku, gra się skończy i nie przejdziesz poziomu.

Jeśli to ty, zacznijmy grać w tę wspaniałą grę, a nie zawiedziesz się ani na sekundę.

Nowe gry Zuma